• Кох, Курт

    Кардинал Курт Кох. Голова Папської Ради сприяння єдності християн з 1 липня 2010 року. Народжений: 15 березня 1950 р. Священичі свячення: 20 червня 1982 р. Єпископська хіротонія: 21 серпня 1995 р. Кардинал з 20 листопада 2010 р.


     
  • Дацько, Іван

    Священик УГКЦ Іван Дацько


     
  • Ґруца Володимир

    Народився 19 серпня 1976 року у м. Добромиль на Львівщині.

    19 серпня 1994 року вступив до новіціяту редемптористів.

    19 серпня 1995 року склав перші обіти.

    19 серпня 2000 року – довічні обіти.

    12 липня 2001 року - рукоположений на священика владикою Андрієм (Сапеляком).

    Філософію вивчав у м. Краків (Польща), а студії богослов’я здобував у м. Тухів (Польща) та м. Іннсбрук (Австрія), де здобув ступінь магістра. Тема магістерської праці: «Богослов’я Великої Суботи в Ганса Урса фон Бальтазара і його розуміння в Українській Церкві».

    Після пасторального року знову скерований на продовження богословських студій до м. Іннсбрук, де в 2008 році на місцевому університеті здобув ступінь доктора богослов’я в галузі догматики, зокрема Святих Тайн.

    Тема дисертації: «Свята Тайна Покаяння у світлі Христового Воскресіння».

    В часі перебування в Іннсбруку співпрацював, а згодом очолював пасторально-консультативний центр, який є спільним проектом монаших згромаджень та місцевої церкви.

    В 2009-2013 виконував завдання директора студій у Львівській Провінції Редемптористів. Зараз є магістром новіціяту та Синкелом Стрийської єпархії у справах монашества.


     
  • Логін, Андрій

    Отець Андрій Логін Народився 7 червня 1976 року в Тернополі. Закінчив Теологічно-філософський інститут Товариства Ісуса в Загребі (Хорватія), захистив докторську дисертацію в Леопольд-Францес університеті в Інсбруці (Австрія). Із жовтня 2006 року очолює митрополичу підкомісію УГКЦ «За тверезість життя», із січня 2012-го — голова Комісії УГКЦ у справах душпастирства охорони здоров’я, доктор морально-богословських наук.


     

Католицькі речники

Любачі́вський, Миросла́в - Іва́н

Верхо́вний архиєпи́скоп Миросла́в Іва́н Любачі́вський (*24 червня 1914, Долина — †14 грудня 2000, Львів) — єпископ Української Греко-Католицької Церкви, кардинал Римо-Католицької Церкви; з 7 вересня 1984 року Верховний архиєпископ Львівський — предстоятель Української Греко-Католицької Церкви...

  • Відео: 4
  • |
  • Аудіо: 0
Шевчук, Святослав

Блаженніший Святослав Шевчук. Верховний Архиєпископ Києво-Галицький. Глава Української Греко-Католицької Церкви. Народився 5 травня 1970 року. Священичі свячення отримав 26 червня 1994 року. З червня 2007 – ректор ЛДС Святого Духа. Архиєрейська хіротонія відбулася 7 квітня 2009 року, у день празника Благовіщення Пресвятої Богородиці, в Архикатедральному соборі Святого Юра у Львові. 23 березня 2011 року на Виборчому Синоді Єпископів УГКЦ обраний Главою УГКЦ. 25 березня цей вибір благословив Папа Римський Бенедикт XVI. Введений на престол 27 березня 2011 року у Києві, у Патріаршому соборі Воскресіння Христового...

  • Відео: 358
  • |
  • Аудіо: 27

Найпопулярніше

Купить недорого диплом нового образца можно на сайте нашей компании https://rudiplommy24.com. Скидки.