Сортування:

Католицькі речники

 

Владика Богдан (Дзюрах), Секретар Синоду Єпископів УГКЦ, Куріальний єпископ. Народився 20 березня 1967 року. 17 березня 1991 року був рукопокладений на священика. 19 серпня 1995 року склав вічні обіти у Львівській провінції Чину Найсвятішого Ізбавителя (ЧНІ). 21 грудня 2005 року проголошений Єпископом-помічником Києво-Вишгородської архієпархії. Архієрейська хіротонія відбулася 15 лютого 2006 року в Архикатедральному соборі Святого Юра у Львові. У 2006 році обраний Секретарем Синоду Єпископів УГКЦ. 29 липня 2009 року призначений керівником Адміністрації Патріаршої курії УГКЦ.


  • Відео: 20
  • |
  • Аудіо: 1

Отець Павло Дроздяк. Народився 06 липня 1984р. Священичі свячення: 17 травня 2009р. Прес-секретар Львівської Архиєпархії УГКЦ. Капелан Львівської міської ради з березня 2012 року.


  • Відео: 0
  • |
  • Аудіо: 2

Єромонах Віталій Дудкевич ЧСВВ, синкел у справах монашества та Синкел у справах мирян Львівської Архиєпархії УГКЦ


  • Відео: 1
  • |
  • Аудіо: 0

Нікола Етеровіч (20 серпня 1951) хорватський римо-католицький архиєпископ, ватиканський дипломат, апостольський нунцій в Україні (1999—2004), генеральний секретар Синоду Єпископів Католицької Церкви з 2004 року. Титулярний архієпископ Цибальський.
26 червня 1977 року отримав священиче рукоположення.
Єпископська хіротонія відбулася 10 липня 1999 року в соборі святого Петра в Римі.


  • Відео: 0
  • |
  • Аудіо: 1

о. Войцех Жмудзінські, ТІ – Делегат Предстоятеля Великопольсько-Мазовецької Провінції Товариства Ісуса в галузі освіти, директор Centrum Arrupe  і гол. ред. щоквартального видання про виховання «Być dla innych» («Бути для інших»). Член Ради Інституту філософії, теології та історії Св. Фоми в Москві, та член Асоціації Польських Журналістів.


  • Відео: 1
  • |
  • Аудіо: 0

Отець Петро Жук. Ректор Київської Трьохсвятительської духовної семінарії УГКЦ Дата і місце народження: 17.06.1978 р., c. Мальнів, Мостиського р-ну, Львівської обл. Ієрейські свячення: 20.01.2008 р., Храм Різдва Пресвятої Богородиці, м.Львів. Святитель: єпископ Богдан (Дзюрах) Призначення на посаду ректора: 01.08.2010 р.Б.


  • Відео: 7
  • |
  • Аудіо: 1

Священик Анджей Зволінські (Andrzej Zwoliński) – польський римо-католицький священик Краківської єпархії, професор теологічних наук, соціолог, теолог, сектолог.


  • Відео: 4
  • |
  • Аудіо: 0

Священик Олег Кіндій, доктор філософії (Ph.D.), Католицький університет Америки (Вашингтон, США). Бакалавр богослов'я (STB), еквівалент магістерки, Львівська Богословська Академія.


  • Відео: 5
  • |
  • Аудіо: 0

Отець Сергій Ковальчук. Народжений 18.07.1977р. Священичі свячення: 12.06.2005р. Сотрудник парафії Всіх Святих Українського народу. Канцлер Львівської Архиєпархії 


  • Відео: 2
  • |
  • Аудіо: 0
13.10.2012 | 00:22:14
Переглядів 1400

Священик Ігор Колісник, ЧНІ. Протоігумен Львівської Провінції Згромадження Редемптористів. Голова Ради вищих настоятелів.


  • Відео: 1
  • |
  • Аудіо: 0

Єпископ Михаїл Колтун. Дата народження: 28 березня 1949 р. 8 листопада 1974 р. вступив до новіціяту в монастир отців Редемптористів у м. Львові. 8 листопада 1981 року: Зложив вічні обіти. 13 грудня 1981 року: Отримав священичі свячення. 12 липня 1993 року: Святіший Отець Іван-Павло ІІ благословив і проголосив Михаїла Колтуна Єпископом Зборівської єпархії. 1997 рік: Рішенням Синоду Єпископів призначений відповідальним від Єпископату УГКЦ у справах капеланії і духовної опіки військовослужбовців усіх родів військ України. 12 жовтня 2000 року: Святіший Отець благословив і проголосив Михаїла Колтуна на Єпископа Сокальського


  • Відео: 7
  • |
  • Аудіо: 0

Кардинал Курт Кох. Голова Папської Ради сприяння єдності християн з 1 липня 2010 року. Народжений: 15 березня 1950 р. Священичі свячення: 20 червня 1982 р. Єпископська хіротонія: 21 серпня 1995 р. Кардинал з 20 листопада 2010 р.


  • Відео: 1
  • |
  • Аудіо: 0

Священик Павло Куницький ОР


  • Відео: 2
  • |
  • Аудіо: 0

о.Роман Лаба OSPPE (Орден Святого Павла Першого Пустельника в Україні)


  • Відео: 60
  • |
  • Аудіо: 0

Отець Андрій Логін Народився 7 червня 1976 року в Тернополі. Закінчив Теологічно-філософський інститут Товариства Ісуса в Загребі (Хорватія), захистив докторську дисертацію в Леопольд-Францес університеті в Інсбруці (Австрія). Із жовтня 2006 року очолює митрополичу підкомісію УГКЦ «За тверезість життя», із січня 2012-го — голова Комісії УГКЦ у справах душпастирства охорони здоров’я, доктор морально-богословських наук.


  • Відео: 3
  • |
  • Аудіо: 0

Єпископ Гліб Лончина. Народився 23 лютого 1954 року в містечку Стюбенвіл, Огайо (США), в українській родині. Постригся у ченці в монастирі Святого Теодора Студита в Ґроттаферрата (Італія), у якому і прийняв схиму 19 грудня 1976 року. Священиче рукопокладення отримав від Патріарха Йосифа Сліпого 3 липня 1977 року в тому ж монастирі. Архиєрейську хіротонію отримав в Архикатедральному соборі Святого Юра 27 лютого 2002 р.
2 червня 2009 року призначений Апостольським адміністратором вакантного осідку Апостольського Екзархату для українців візантійського обряду у Великобританії.


  • Відео: 1
  • |
  • Аудіо: 7

Верхо́вний архиєпи́скоп Миросла́в Іва́н Любачі́вський (*24 червня 1914, Долина — †14 грудня 2000, Львів) — єпископ Української Греко-Католицької Церкви, кардинал Римо-Католицької Церкви; з 7 вересня 1984 року Верховний архиєпископ Львівський — предстоятель Української Греко-Католицької Церкви.


  • Відео: 4
  • |
  • Аудіо: 0

Сестра Наталія Мельник, генеральна настоятелька Згромадження сестер Пресвятої родини. Голова Ради вищих настоятельок інститутів богопосвяченого життя УГКЦ з 30 листопада 2012 року


  • Відео: 1
  • |
  • Аудіо: 0

Отець Тарас Милян. Народжений 08.10.1978р. Священичі свячення: 25.06.2005р. Сотрудник парафії Пресвятої Євхаристії


  • Відео: 2
  • |
  • Аудіо: 0

Єпископ Йосиф Мілян. Народився 6 липня 1956 року. 5 січня 1979 року отримав благословення о. Юліяна (Вороновського), тоді настоятеля Студіону, на початок кандидатури до монастиря. 8 березня 1983 року зложив вічні обіти-схиму і прийняв ім’я Йосиф. 9 травня 1984 року отримав дияконські, а 30 грудня 1984 року ієрейські свячення. 16 квітня 2009 року Святіший Отець Венедикт XVI поблагословив рішення Синоду Єпископів Української Греко-Католицької Церкви про призначення ієромонаха Йосифа (Міляна) Єпископом-помічником Київської архиєпархії. Архиєрейська хіротонія відбулася 18 червня 2009 року у Патріаршому соборі Воскресіння Христового.


  • Відео: 31
  • |
  • Аудіо: 1

Архиєпископ Мечислав Мокшицький, архиєпископ-митрополит Львівський РКЦ. Дата народження 29 березня 1961 р. Рукоположення у священики 17 вересня 1987 р. Єпископське свячення 29 вересня 2007 р.


  • Відео: 9
  • |
  • Аудіо: 0