Сортування:

Католицькі речники

 

Архиєпископ Томас Едвард Галліксон.
Титулярний архиєпископ Polymartium (Бомарцо).
Апостольський Нунцій в Україні з 21 травня 2011 року.
Народився 14 серпня 1950 в місті Су-Фолс, США.
У 1976 році прийняв священство.
11 листопада 2004 року відбулася його єпископська хіротонія.


  • Відео: 4
  • |
  • Аудіо: 0

Отець Михайло Гарват. Народжений: 11.08.74. Священичі свячення: 29.01.1995. Голова Катехитичної комісії Києво-Галицького Верховного Архиєпископства УГКЦ 2010-2104рр. Візитатор Львівської Архиєпархії. Сотрудник парафії Різдва Пресвятої Богородиці, м.Львів.


  • Відео: 2
  • |
  • Аудіо: 0

Народився 19 серпня 1976 року у м. Добромиль на Львівщині.

19 серпня 1994 року вступив до новіціяту редемптористів.

19 серпня 1995 року склав перші обіти.

19 серпня 2000 року – довічні обіти.

12 липня 2001 року - рукоположений на священика владикою Андрієм (Сапеляком).

Філософію вивчав у м. Краків (Польща), а студії богослов’я здобував у м. Тухів (Польща) та м. Іннсбрук (Австрія), де здобув ступінь магістра. Тема магістерської праці: «Богослов’я Великої Суботи в Ганса Урса фон Бальтазара і його розуміння в Українській Церкві».

Після пасторального року знову скерований на продовження богословських студій до м. Іннсбрук, де в 2008 році на місцевому університеті здобув ступінь доктора богослов’я в галузі догматики, зокрема Святих Тайн.

Тема дисертації: «Свята Тайна Покаяння у світлі Христового Воскресіння».

В часі перебування в Іннсбруку співпрацював, а згодом очолював пасторально-консультативний центр, який є спільним проектом монаших згромаджень та місцевої церкви.

В 2009-2013 виконував завдання директора студій у Львівській Провінції Редемптористів. Зараз є магістром новіціяту та Синкелом Стрийської єпархії у справах монашества.


  • Відео: 1
  • |
  • Аудіо: 0

Його Високопреосвященство Клаудіо Ґуджеротті (англ. Claudio Gugerotti, нар. 7 жовтня 1955, Верона, Італія) — римо-католицький архієпископ, ватиканський дипломат, Апостольський Нунцій в Україні з 13 листопада 2015 року.


  • Відео: 14
  • |
  • Аудіо: 0

Блаженніший Любомир Гузар. Верхо́вний архиєпи́скоп емерит Любоми́р Гу́зар (*26 лютого 1933, Львів) — єпископ Української Греко-Католицької Церкви, кардинал Католицької Церкви; з 28 січня 2001 року Верховний архиєпископ Львівський, з 25 серпня 2005 року по 10 лютого 2011 року Верховний архиєпископ Києво-Галицький — предстоятель Української Греко-Католицької Церкви.


  • Відео: 62
  • |
  • Аудіо: 2

Петро Гусак, старший викладач кафедри філософії УКУ. Кандидат філософських наук. Доктор філософії, Ph.D.


  • Відео: 1
  • |
  • Аудіо: 0