Сортування:

Католицькі речники

 

Священик Костянтин Пантелей. Керівник Відділу Курії УГКЦ з душпастирства у пенітенціарній системі України. Народжений 21 квітня 1969 року. Дияконські свячення прийняв 28 серпня 2006 року, ієрейські - 13 травня 2010 року.


  • Відео: 5
  • |
  • Аудіо: 0

Наомі Пейджет, Dmin (академічний докторський ступінь), BCC, BCETS (лікар вищої категорії з травматичного стресу), FAAETS (член Американської академії експертів з травматичного стресу). Наомі Пейджет є кризовим інтервентом при ФБР, сертифікованим членом групи духовного реагування та оперативної групи американської спільноти Червоного Хреста, а також сертифікованим кризовим викладачем і автором багатьох навчальних програм.


  • Відео: 7
  • |
  • Аудіо: 0

Доктор Юрій Підлісний, викладач кафедри філософії Українського Католицького Університету.


  • Відео: 1
  • |
  • Аудіо: 0

Єпископ Ярослав Приріз. Народився 30 березня 1963 року в с. Ластівка на Львівщині. 13 грудня 1987 року прийняв дияконські свячення, а 4 грудня 1988 року в місті Львові був висвячений на священика (святитель Преосвященний Владика Михаїл Сабрига, ЧНІ). 2 березня 2006 року іменований Єпископом-помічником Самбірсько-Дрогобицьким. 29 квітня 2006 року у Дрогобичі, в Катедральному соборі Пресвятої Трійці Самбірсько-Дрогобицької єпархії, відбулася архієрейська хіротонія. 24 грудня 2011 року відбулася інтронізація Владики Ярослава на Єпарха Самбірсько-Дрогобицького.


  • Відео: 2
  • |
  • Аудіо: 0