26.10.2012   00:23:48

Про служіння студентського капелана

  • Поділитися цим аудіо з друзями :
Кількість прослуховувань : 2437
25 жовтня у конференц-залі Дрогобицького державного педагогічного університету ім. Івана Франка відбулась науково-практична конференція "Роль Університету і Церкви у вихованні сучасної молоді". Захід був приурочений 10-літтю студентського капеланства у Дрогобицькому педуніверситеті.


"Служіння студентського капелана є дуже трудне і вимагаюче", – на цьому наголосив почесним гість конференції – Блаженніший Любомир Гузар, верховний архиєпископ-емерит УГКЦ. На думку Блаженнішого Любомира, постать капелана вищого учбового закладу заслуговує на особливу увагу, адже це служіння є одним з найважчих. В студентському віці людина отримує багато знань, які спонукають її критично мислити. Молода людина починає ставити важливі питання стосовно того, що відбувається довкола неї, а також щодо своєї особи. Тому, на думку Блаженнішого Любомира, студентським капеланом має бути священик з певним життєвим досвідом, який би міг дати відповіді на життєво важливі запитання студентської молоді. Теперішнім капеланам Блаженніший Любомир побажав бути якнайкращими провідниками для молоді, яка дуже потребує їхнього служіння.

Джерело: http://www.sde.org.ua/

Аудіо по темі : Молодь у Церкві

більше аудіо по цій темі...

Автор

Блаженніший Любомир Гузар. Верхо́вний архиєпи́скоп емерит Любоми́р Гу́зар (*26 лютого 1933, Львів) — єпископ Української Греко-Католицької Церкви, кардинал Католицької Церкви; з 28 січня 2001 року Верховний архиєпископ Львівський, з 25 серпня 2005 року ...  читати більше..

  • Відео: 62
  • |
  • Аудіо: 2