25.10.2012   00:01:16

Про потребу євангелізації в Україні

  • Поділитися цим аудіо з друзями :
Кількість прослуховувань : 2279
Наближається до завершення ХІІІ Генеральна Асамблея Синоду Єпископів, темою якої є «Нова євангелізація для передавання християнської віри». Представник католиків Росії, журналіст Михаїл Фатєєв, парафіянин храму Святої Катерини Олександрійської в Санкт-Петербурзі, що бере участь у Синоді, як аудитор-спостерігач, звернувся до Глави УГКЦ, Блаженнішого Святослава Шевчука, Верховного Архиєпископа Києво-Галицького, з проханням розповісти про євангелізацію в середовищі України:Питання нової євангелізації є дуже цікаве й дуже широке тому, що зміст нової євангелізації не є новий. Мета євангелізації – це дати сучасній людині можливість пережити особисту зустріч з живим Христом, Який є присутній у Своїй Церкві. Новою вона є у своїх формах, методах, а також у новому запалі, який сьогодні переживає вселенська католицька Церква.

Коли мова йде про суто українське середовище, то в Україні, як знаємо, близько сорока відсотків мешканців сьогодні є неєвангелізованими. Тобто, вони відчувають якийсь пошук за Богом, але вони ще не прийшли до повного розуміння, я би сказав, християнського життя. Тобто, ми говоримо про десь сорок відсотків неохрищених людей в Україні. Тяжко деколи розрізнити, чи та місія щодо тих людей, то є нова євангелізація, чи це є первинна євангелізація, первинне проголошення віри. Але я думаю, що наша Церква сьогодні відчуває свій обов’язок проповідувати Боже Слово кругом, де ми є присутні, до всіх людей, які потребують сьогодні того голосу Божого, який лунає через нашу Церкву.
Джерело: Радіо Ватикан
більше аудіо по цій темі...

Автор

Блаженніший Святослав Шевчук. Верховний Архиєпископ Києво-Галицький. Глава Української Греко-Католицької Церкви. Народився 5 травня 1970 року. Священичі свячення отримав 26 червня 1994 року. З червня 2007 – ректор ЛДС Святого Духа. Архиєрейська хірот...  читати більше..

  • Відео: 358
  • |
  • Аудіо: 27