• Гузар, Любомир

    Блаженніший Любомир Гузар. Верхо́вний архиєпи́скоп емерит Любоми́р Гу́зар (*26 лютого 1933, Львів) — єпископ Української Греко-Католицької Церкви, кардинал Католицької Церкви; з 28 січня 2001 року Верховний архиєпископ Львівський, з 25 серпня 2005 року по 10 лютого 2011 року Верховний архиєпископ Києво-Галицький — предстоятель Української Греко-Католицької Церкви.


     
  • Рудейко, Василь

    Священик Василь Рудейко. Заступник Голови Патріаршої Літургічної комісії УГКЦ


     
  • Возьняк, Ігор

    Митрополит і Архиєпископ Львівський Ігор Возьняк

    Народився 3 серпня 1952 року.
    1973 року вступив до монастиря Чину Найсвятішого Ізбавителя.
    Тайну Священства прийняв у листопаді 1980 р., а вічні обіти склав 2 липня 1981 р.
    17 лютого 2002 року в Архикатедральному соборі Святого Юра відбулася єпископська хіротонія Владики Ігоря Возьняка.
    В жовтні 2004 року, був обраний Архиєпископом Львівської архиєпархії.10 листопада 2005 року відбувся чин введення на престол Львівської архиєпархії.


     
  • Алексійчук, Венедикт

    Єпископ Венедикт Алексійчук. Єпископ-помічник Львівський Протосинкел Львівської Архиєпархії Народився 16 січня 1968 року. 29 березня 1992 рокубув висвячений на священика13 травня 1993 року був прийнятий до Святоуспенської Унівської лаври монахів Студійського уставу. 5 вересня 2010 року в Архикатедральному соборі Святого Юра у Львові здійснено єпископську хіротонію. Чин архиєрейської хіротонії, у присутності Блаженнішого Любомира, за участі членів Синоду Єпископів УГКЦ, здійснив Владика Ігор Возьняк.


     

Католицькі речники

Дзюрах, Богдан

Владика Богдан (Дзюрах), Секретар Синоду Єпископів УГКЦ, Куріальний єпископ. Народився 20 березня 1967 року. 17 березня 1991 року був рукопокладений на священика. 19 серпня 1995 року склав вічні обіти у Львівській провінції Чину Найсвятішого Ізбавителя (ЧНІ). 21 грудня 2005 року проголошений Єпископом-помічником Києво-Вишгородської архієпархії. Архієрейська хіротонія відбулася 15 лютого 2006 року в Архикатедральному соборі Святого Юра у Львові. У 2006 році обраний Секретарем Синоду Єпископів УГКЦ. 29 липня 2009 року призначений керівником Адміністрації Патріаршої курії УГКЦ. ..

  • Відео: 20
  • |
  • Аудіо: 1
Тимчишин Богдан

Священик Богдан Тимчишин. Голова Комісії у справах родини УГКЦ..

  • Відео: 2
  • |
  • Аудіо: 0

Найпопулярніше